kody rabatowe Apple Store
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Apple Store

Sprzętu elektronicznego spod znaku Apple nie trzeba przedstawiać. Jest to światowy lider utrzymujący się od lat w czołówce sprzedaży komputerów, telefonów, tabletów oraz innych urządzeń elektronicznych. Sklepy z tą wyjątkową ofertą otwierano na początku tylko w Stanach Zjednoczonych. Stopniowe zdobywanie rynków Europy oraz Azji pozwoliło na otwarcie do 2011 roku łącznie ponad 330 sklepów. Wejście na rynek e-sklepów pozwoliło dotrzeć z ofertą do jeszcze większej grupy klientów. Jeśli jakość, design, funkcjonalność oraz adekwatna do tych wymogów cena jest dla Ciebie najważniejsza, to odnalazłeś sklep stworzony z myślą właśnie o Tobie.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Apple Store • Październik 2018

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Apple Store

Sklep Apple stawia na przejrzystość, funkcjonalność i łatwość wyszukiwania produktów. Wchodząc na witrynę Store.apple.com nie przytłoczą Cię zbędne informacje bądź nadmiar ofert. Wszystkie urządzenia oraz akcesoria zostały przydzielone do odpowiednich zakładek, które są wyraźne oraz opatrzone odpowiednią ikoną ilustrującą jej zawartość. Możesz zajrzeć m.in. do

  • Kup Maca,
  • Kup iPada,
  • iPhone’a,
  • iPoda,
  • AppleTV
  • Kup Akcesoria.

W każdej z nich znajdziesz wyczerpujące opisy każdego produktu. Każda zmiana techniczna względem poprzedniego modelu jest wyraźnie podkreślona. Wyraźne zdjęcia produktów oraz akcesoriów do nich także pozwalają na jeszcze lepsze zapoznanie się z urządzeniem przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Jeśli jednak masz wątpliwości co do wyboru określonego towaru bądź do końca nie wiesz, czy w pełni zaspokoi on Twoje oczekiwania, możesz poradzić się obsługi sklepu. Składa się ona tylko z kompetentnych specjalistów znających produkty Apple jak nikt inny, którzy z chęcią rozwieją wszystkie niejasności i odpowiedzą na każde pytanie, jakie Ci się nasunie.

Ekskluzywne dodatki w atrakcyjnych cenach

Sklep Apple oferuje niebagatelny i wyjątkowy asortyment. Jeśli najbardziej cenisz sobie jakość w połączeniu z najlepszym designem, to bez wątpienia w kategorii elektroniki znajdziesz tu coś dla siebie. Nie spotkasz tu rabatów czy kodów zniżkowych dających upust na sprzęt z głównej oferty sklepu, ale na pewno będziesz mile zaskoczony bogatą ofertą dodatkową. Już przy zamawianiu zostaniesz zaskoczony informacją iż paczka, której wartość przekroczy 500 zł, zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres absolutnie za darmo, bez żadnych ukrytych kosztów. Także przy zakupie dowolnego urządzenia będziemy mogli nabyć ze zniżką urządzenie wielofunkcyjne. Ceny tego typu sprzętu w zależności od modelu możemy otrzymać z rabatem wynoszącym czasami 100 zł, co jest już dużym i satysfakcjonującym upustem. Zaciekawić może Cię także niesamowita forma działalności społecznej firmy Apple. Otóż przy zakupie produktu z linii RED, część zysków firma przekaże jako wsparcie dla fundacji walczących z AIDS. Jest to ważna i potrzebna inicjatywa i warto mieć ją na uwadze w trakcie wybierania produktu. Możesz dzięki temu cieszyć się nie tylko z udanego zakupu, ale i mieć satysfakcję iż część Twoich pieniędzy posłuży w szczytnym celu. Warto także wspomnieć o możliwości zakupu karty upominkowej, którą to możesz podarować wybranej przez siebie osobie i nie martwić się o to, czy wybrany przez Ciebie prezent jej się spodoba. Taka karta może zostać doładowana dowolną kwotą zawierającą się w przedziale od 100 zł do 10000 zł. Możesz więc bardzo dokładnie określić jaką wartość ma uzyskać Twoja karta prezentowa.

Apple w Internecie

W przypadku tak dużego i znanego sklepu internetowego spora część informacji, nowości, promocji czy wydarzeń dostępna jest także w mediach społecznościowych. Dlatego chcąc być na bieżąco z aktualną ofertą firmy zaglądaj także na Facebook, Twitter, Pinterest oraz na Google+.