kody rabatowe Aliness
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Aliness

W miarę starzenia się naszego organizmu dochodzi w nim do wielu niekorzystnych przemian, zaczynają zachodzić procesy, które przyczyniają się do szybszych zmian w naszym wyglądzie, a także samopoczuciu. Z myślą o jak największej ich minimalizacji powstała marka Aliness. Są to specjalnie produkowane suplementy diety, których zadaniem jest powstrzymanie m.in. wszystkich oznak starzenia się oraz złagodzenie objawów związanych z niekorzystnym samopoczuciem. Wszystkie produkty mimo iż są wytwarzane zgodnie z rygorystycznymi standardami są dostępne w przystępnych cenach, ofertach specjalnych oraz promocjach.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Aliness • Wrzesień 2018

Prezent
Otrzymaj prezent!
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Dostawa gratis na zakupy za 150 zł
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Kosmetyki i perfumy

iStyl
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody iStyl
Ważne do:
Trena
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 500 zł Pokaż wszystkie kody Trena
Ważne do:
Medistore
5% zniżki w MediStore ! Pokaż wszystkie kody Medistore
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Aliness

O produktach Aliness

Z wiekiem musimy o wiele bardziej dbać o własne ciało. Witaminy oraz minerały musimy dostarczać w odpowiednio zbilansowanej ilości, a wszelkie niedobory od razu uzupełniać. Jeśli nie chcemy mieć problemów z tym związanych, skorzystajmy z oferty produktów wzbogacającej dietę oferowaną nam przez Aliness. Są to preparaty posiadające mnóstwo naturalnych związków aktywnych, które bezpiecznie i skutecznie wpływają na problemy związane z naszym zdrowiem, samopoczuciem oraz wyglądem. Do wyboru mamy produkty dla kobiet i mężczyzn. W przypadku gdy interesuje nas konkretny produkt, znajdziemy go w jednym ze specjalnych działów, m.in. Aliness, Medica, My Beauty System czy Błonniki Witalne. Jeśli chodzi o standardy produkcji wszystkich suplementów to stoją one na najwyższym europejskim poziomie. Przede wszystkim chodzi tu tzw. „czystą etykietę”, czyli zrezygnowanie w procesie produkcyjnym z wszelkich zbędnych składników, takich jak alergeny, sztuczne barwniki, plastyfikatory itp. Wszystkie oferowane przez Aliness produkty nie zwierają GMO (organizmów modyfikowanych genetycznie).

Specjalna oferta na zdrowie

Jeśli chodzi o zachęcanie potencjalnych klientów do skorzystania z oferty sklepu poprzez rabaty, zniżki bądź inne akcje promocyjne oferta w tym zakresie powinna naprawdę przypaść nam do gustu. Część produktów od razu jest oznaczona symbolem promocji, co błyskawicznie zwraca na nie naszą uwagę i pozwala na wybranie najbardziej odpowiadających nam cenowo suplementów. Istnieje także możliwość kupna zestawów danych produktów w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. W przypadku takiej oferty, suplementy są tak dobierane, aby wzajemnie się uzupełniały, a ich kupno w pakiecie miało dla klienta odpowiednią wartość oprócz samej promocyjnej ceny. Sklep stosuje także promowanie większych zakupów, np. za zakup dwóch produktów trzeci dostajemy gratis, absolutnie za darmo.

Promowane i nagradzane są także zakupy na określone kwoty. Przekroczenie danej wartości zamówienia skutkuje przyznaniem nam bonusu w postaci określonego suplementu. I tak za wydanie do 50 zł w sklepie Aliness otrzymamy Probiotyk Medica 4,2 mld z witaminą C (15 kapsułek). Za zakupy powyżej 50 zł otrzymamy za darmo Magnez Chelato Medica 560 mg z witaminą B6 (30 kapsułek). Zakupy przekraczające 100 zł nagradzane są gratisem w postaci Omega Medica 1000 mg (w 60 kapsułkach). A za wydatek ponad 200 zł na produkty z asortymentu sklepu otrzymamy absolutnie za darmo Sun Medica (60 Licaps). Oferta specjalna dotyczyć może także wyróżnionych produktów. I tak do każdego błonnika witalnego otrzymamy taki sam gratis jak za wydanie na zakupy kwoty do 50 zł. Natomiast dokonując zamówienia Revital Hair dostaniemy dwa opakowania w cenie jednego. Ostatnim sposobem na przyciąganie klientów oraz formę rabatu należy uznać darmową przesyłkę, która gwarantowana jest nam za wydanie w sklepie Aliness kwoty powyżej 150 zł. Taka przesyłka dotrze do nas bez dodatkowych kosztów.

W przypadku mediów społecznościowych aktualna oferta Aliness może być przez nas śledzona za pośrednictwem facebookowego fanpagea.