kody rabatowe Ale.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Ale.pl

Ale.pl jest sklepem internetowym wyspecjalizowanym w sprzedaży smartfonów, tabletów, komputerów, monitorów, ultrabooków, ale także innego sprzętu komputerowo-multimedialnego. Bogaty asortyment, znane marki w atrakcyjnych cenach oraz liczne oferty rabatowe przyciągają coraz więcej klientów. Znajdziemy tu produkty Nokii, Samsunga, Sony, HP, Toshiby, Della oraz innych, najważniejszych producentów sprzętu komputerowego. A satysfakcji z dokonanych zakupów dopełnia profesjonalna obsługa oraz szerokie wsparcie techniczne.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Ale.pl • Listopad 2018

5%
5% na wszystkie telefony i smartfony
Więcej szczegółów
200zł
Rabat 200 zł przy zakupie drukarki marki HP...
Więcej szczegółów
20%
Promocje na Ale.pl
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Ale.pl

O sklepie

Wysokiej jakości sprzęt komputerowy jest dostępny praktycznie w każdym sklepie oferującym sprzęt elektroniczny. Znane marki przyciągają uwagę klientów swoją jakością i designem. Jednak który ze sklepów wybrać, aby oprócz kupna wymarzonego sprzętu otrzymać chociażby profesjonalne wsparcie techniczne, rabat bądź wyczerpującą odpowiedź na ważne dla nas pytanie dotyczące dokonywanego zakupu? Odpowiedzią jest tu Ale.pl, sklep posiadający wszystkie wymienione wyżej zalety oraz wiele innych. Typów produktów komputerowych dostępnych w ofercie jest dużo i ich ilość na samym początku, może nas delikatnie przytłoczyć. Jednak podział i układ sklepu pozwala, dzięki czytelnym zakładkom, szybko odnaleźć pożądaną przez nas rzecz.

A do wyboru mamy smartfony, telefony, akcesoria do nich, tablety, ultrabooki, notebooki, monitory, drukarki, skanery, desktopy oraz sprzęt fotograficzny, IT oraz RTV. Jeśli chodzi o sprzęt dostępny w asortymencie, mamy tu do wyboru produkty pochodzące od najlepszych światowych producentów. Mowa tu o Iphone, BlackBerry, LG, Toshiba, HTC, Pentagram, Nokia, Huawei, HP, MSI, Samsung, Sony, Alcatel, Lenovo, Fujitsu oraz Dell. Wszystkie z nich charakteryzują się fantastyczną jakością i są wzorem do naśladowania dla innych, mniej znanych marek. Każdy z komputerów bądź telefonów został wyczerpująco opisany, a wysokiej jakości zdjęcia pozwalają na jego dokładną ocenę pod względem walorów estetycznych.

Wsparcie techniczne i pomoc

Jednym z głównych celów Twórców sklepu, oprócz zapewnienia bogatego wyboru wysokiej jakości produktów, jest oferowanie najwyższego poziomu obsługi. Przejawia się to w stałej gotowości Personelu sklepu do pomocy Państwu w każdej sytuacji. Odpowiedzi zostaną udzielone profesjonalnie i wyczerpująco, wszelkie niejasności zostaną rozwiane, aby satysfakcja z dokonanego zakupu była jak największa. Obsługa techniczna doradzi także w kwestii wyboru sposobu dostawy czy sposobów składania zamówienia. Dbałość o potrzeby klienta przejawia się także w ciągłym poszukiwaniu coraz to nowych wysokiej jakości produktów i włączania ich do oferty sklepu, ale także negocjacje z obecnymi producentami, z którymi Ale.pl współpracuje, w celu obniżania cen za dostarczany towar. Także organizacja konkursów, akcji promocyjnych czy cięć cen przyczynia się do zwiększania pozytywnej opinii o sklepie w coraz szerszych kręgach zadowolonych klientów.

Znane marki jeszcze taniej

W zakładce Wielkie Promocje czekają na nas okazjonalne i bardzo korzystne oferty cięć cenowych i rabatów udzielanych na sprzęt komputerowy. Jeśli chodzi o kody rabatowe, zniżkowe oraz kwotowe, sklep Ale.pl nie pozostaje w tej kategorii w tyle za konkurencją. Akceptuje tego typu bony automatycznie naliczając zniżkę przy składaniu zamówienia. Nie musimy się o nic martwić, wystarczy iż wpiszemy posiadany przez nas kod w odpowiednie miejsce, a rabat zostanie nam przyznany od razu. Jeśli natomiast mamy chęć kupna danego produktu na raty to nic nie stoi ku temu na przeszkodzie. Korzystne, niskie raty zostaną nam przyznane bez zbędnych formalności, czy konieczności podpisywania licznych dokumentów. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby udać się do banku. Cała procedura odbywa się przez Internet.

Bądź na bieżąco

Jeśli nie mamy możliwości regularnego przeglądania oficjalnej strony sklepu Ale.pl odwiedzajmy Facebookowy fanpage, na którym znajdziemy wyselekcjonowane informacje oraz najkorzystniejsze oferty specjalne.