kody rabatowe AirBaltic
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe AirBaltic

Linie lotnicze AirBaltic powstały w 1995 roku i należą do rządu łotewskiego oraz częściowo do Baltijas aviācijas sistēmas SIA – prywatnego inwestora. Rocznie z usług tego przewoźnika korzysta około 2,5 miliona pasażerów. Flota posiada 36 samolotów, latających na 45 trasach, a główna siedziba firmy znajduje się w Rydze. Jeśli chcesz skorzystać z usług AirBaltic, zobacz jakie promocje oraz zniżki czekają na Ciebie, korzystaj z ofert last minute i ciesz się komfortowymi oraz tanimi przelotami.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje AirBaltic • Listopad 2018

Promocja
Specjalne Oferty AirBaltic, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o AirBaltic

AirBaltic – łotewskie linie lotnicze

Firma posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w transportach lotniczych bliskiego i dalekiego zasięgu. Linie Lotnicze AirBaltic zostały założone w 1995 roku i zawsze należały do rządu Łotwy, która posiada 99,8% udziału w firmie. Pozostałe 0,2% należą do prywatnego inwestora. Linie są również partnerami skandynawskiej grupy SAS. Firma realizuje loty na 45 trasach między innymi do Amsterdamu, Aten, Barcelony, Berlina, Londynu, Malty, Moskwy, Oslo, Tbilisi, Tel Avivu, Wenecji czy Zurychu. W Polsce wyloty odbywają się z lotnisk w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Flota składa się z 36 maszyn Boeing 737-300, 737-500, 757-200ER, Fokker 50 i 100, słynących z bezpieczeństwa i komfortu przelotu.

Przewoźnik posiada ofertę dla klientów biznesowych oraz indywidualnych oraz doskonale wyposażoną klasę biznes i ekonomiczną. Co roku samolotami AirBaltic lata 2,5 miliona klientów, którzy cenią sobie zarówno przystępne ceny, jak i wysoki komfort lotu oraz wysoką jakość obsługi. O jakości firmy może świadczyć status „Zaufanego Partnera SAS”, a w 2000 roku linie lotnicze zostały docenione „Łotewską Nagrodą Jakości 2000” za dokonania biznesowe.

Loty i nie tylko

Jak każdy dobry przewoźnik, także AirBaltic oferuje szereg dodatkowych usług, na jakie mogą liczyć klienci, decydujący się skorzystać z oferty. Na stronie internetowej, która jest niestety w języku angielskim i nie ma polskojęzycznej wersji, znajdziesz wygodną wyszukiwarkę połączeń, możliwość rezerwacji lotów, odprawę online, a także możliwość wyszukania i zarezerwowania hotelu bezpośrednio ze strony. Nie musisz dzięki temu przeszukiwać setek ofert i męczyć się, aby znaleźć nocleg w dogodnej lokalizacji. Istnieje również możliwość zamówienia samochodu z kierowcą, który odbierze Cię z lotniska i zawiezie prosto we wskazane miejsce. Oszczędzasz sobie w ten sposób kłopotów korzystania z komunikacji miejskiej. Dzięki przydatnym poradom i artykułom, które znajdziesz na stronie, dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do lotu, co należy ze sobą zabrać, a czego nie wolno wnosić na pokład, jak spakować się, aby nie przekroczyć dozwolonej wagi bagażu, a także co zrobić w razie niebezpieczeństwa. Te małe porady pozwolą Ci na spokojnie podejść do pierwszego Twojego lotu w życiu. Podczas lotów nad bezpieczeństwem i wygodą pasażerów czuwa doskonale przygotowana obsługa. Na pokładzie masz możliwość zamówienia posiłku i napoju, co jest przydatne zwłaszcza podczas długich tras.

Bilety last minute i inne promocje

AirBaltic oferuje szereg różnych zniżek, które pozwolą Ci podróżować taniej i zaoszczędzić znaczną część pieniędzy. Dla podróżujących często, przewidziany jest atrakcyjny program lojalnościowy, dzięki czemu im więcej latasz, tym mniej płacisz. Często organizowane są różne promocje, obejmujące przeloty tam i z powrotem za ułamek normalnej ceny. Dzięki kodom rabatowym możesz obniżyć cenę biletu, przewieźć dodatkowy bagaż lub zamówić darmowy posiłek na pokładzie. Bilety last minute to już standard wśród linii lotniczych. Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i zapisz się do newslettera – zyskasz pewność, że żadna wspaniała oferta Cię nie ominie. Kto wie, może właśnie jutro odbędziesz wspaniałą, niezaplanowaną podróż?

Więcej informacji, promocji i okazji znajdziesz na oficjalnych kanałach, którymi komunikuje się firma z klientami. Dołącz do fanów na Facebooku obserwuj nowości na Twitterze i oglądaj niesamowite zdjęcia na Instagramie.