kody rabatowe 6ka.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe 6ka.pl

Nauka języków obcych wymaga zawsze wiele poświęceń. Czy to będą dojazdy do szkoły czy opłaty za dodatkowe lekcje oraz materiały potrzebne do nauki. Jednak dzięki e-szkole 6ka.pl, te problemy przestaną być dla Ciebie przeszkodą w nauce. Dzięki lekcjom dostępnym w trybie on-line po zakupie pakietu zajęć, możesz z nich korzystać w dowolnym momencie oraz tak długo jak tego potrzebujesz. Do danej lekcji możesz wrócić w każdej chwili bez dodatkowych opłat. Ta specjalna oferta może być jeszcze lepsza, jeśli zamówisz dodatkowe pakiety do nauki. Za każdy z nich otrzymasz dodatkowy rabat na całość zamówionych programów.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje 6ka.pl • Wrzesień 2018

Promocja
Specjalne Oferty 6ka.pl, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Książki i Multimedia

ESKK
Wszystkie kursy po 49,99 zł Pokaż wszystkie kody ESKK
Ważne do:
Merlin
Darmowa dostawa w Merlin.pl Pokaż wszystkie kody Merlin
Ważne do:
Taniej.pl
Darmowa dostawa w Taniej Pokaż wszystkie kody Taniej.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o 6ka.pl

Nauka na szóstkę

6ka.pl jest wyjątkowym miejscem, w którym nauczysz się jednego bądź kilku wybranych przez siebie języków. Zrobisz to przyjemnie, szybko, skutecznie i to bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz umawiać się z nauczycielem na konkretną godzinę, tylko od Ciebie zależy ile czasu dziennie poświęcisz na naukę, nie ponosząc przy tym oczywiście żadnych dodatkowych kosztów. Kursy z jakich będziesz korzystać zostały opracowane przez grono dokładnie wybranych pedagogów oraz lektorów. Wszystkie lekcje zostały opracowane od samego początku z myślą o tym właśnie kursie, stanowią one jednolitą całość i wzajemnie się uzupełniają. Zostały one przygotowane w taki sposób, abyś nie musiał niczego się domyślać bądź kilka razy czytać polecenia, aby je zrozumieć.

Przystępna i opisowa forma każdej z lekcji na pewno przypadnie Ci do gustu, gdyż taki sposób przekazywania wiedzy i wiadomości jest najbardziej zbliżony do prawdziwych lekcji. Dla jeszcze lepszego efektu oraz szybszej nauki każda z nich posiada nagrania audio. Dzięki temu nauka obejmuje nie tylko gramatykę, ale i wymowę, która jest nie mniej ważna, nie tylko na początku przygody z językiem, ale także na każdym następnym etapie. W trakcie lekcji możesz korzystać także z interaktywnych zadań, które ocenią Twój poziom zaawansowania oraz wskażą działy, nad którymi będziesz musiał jeszcze popracować, aby osiągnąć wymagany poziom. Każda lekcja opatrzona jest swego rodzaju podsumowaniem, na którym znajdziesz najważniejsze zasady poznane w jej trakcie i które warto sobie utrwalić.

Dostępne kursy

Szkoła oferuje 7 kursów językowych. Możemy wybrać język niemiecki, angielski, japoński, hiszpański, francuski, włoski oraz rosyjski. Każdy z nich jest podzielony przynajmniej na dwie części, które zawierają po 15 lekcji. Co ciekawe, możesz absolutnie za darmo przetestować 3 pierwsze lekcje z każdej części, aby przekonać się o zaletach kursu i sprawdzić czy dany poziom zaawansowania jest dla Ciebie odpowiedni. Do kursu możesz także dodać jeden z pakietów słownictwa podstawowego bądź rozszerzonego, aby poszerzyć swoje możliwości językowe. Po zakupie interesującego Cię pakietu nie musisz się martwić żadnymi dodatkowymi kosztami. Zakup lekcji dodatkowych nie jest konieczny, gdy raz uzyskałeś dostęp do wybranego przez siebie kursu możesz z niego korzystać w każdym przez Ciebie wybranym momencie, nawet gdy już dawno ukończyłeś kurs i chcesz tylko przypomnieć sobie lub odświeżyć zdobytą wcześniej wiedzę.

Oferta specjalna - Kod rabatowy

Niewątpliwie największą zaletą kursów spod znaku 6ka.pl jest możliwość korzystania z nich w każdym miejscu i czasie o ile posiadasz dostęp do komputera. A rozpoczęcie kursu na pewno będzie przyjemniejsze, gdyż już na samym początku czeka na Ciebie tzw. rabat ilościowy. Daje on niesamowite korzyści. Im więcej programów do nauki zamówisz, tym większy uzyskasz upust na całe zamówienie. Już przy zamawianiu dwóch produktów zostaniesz nagrodzony rabatem w wysokości 10%. Każda kolejna rzecz w Twoim koszyku zapewnia Ci dodatkowe 5% upustu. Natomiast za piąty i każdy następny program zniżka jest już stała i wynosi aż 25%. W przypadku kodów rabatowych także nie będziesz zawiedziony. Sklep je akceptuje, naliczenie takiej zniżki następuje automatycznie po wpisaniu kodu zniżkowego w odpowiednie pole przy realizacji zamówienia.